Трохи розповімо про себе. Свою підприємницьку діяльність ми почали в далекому 1998 році з маленького ролета на 2 контейнерному майданчику.

За 20 років роботи ми змінили більше 5 точок торгівлі і чим тільки не займалися. Ми торгували сувенірами зі сходу, східної одягом, біжутерією, сумками і рюкзаками, а з 2008 року зупинилися на оптовій торгівлі дитячою іграшкою вартістю до 1 долара. З 2013 року вирішили зайнятися оптовою торгівлею через інтернет-магазин, так сказати йти в ногу з прогресом.

Спочатку на сайті Сабріна – іграшки оптом був наданий асортимент з біжутерії, але так як великим попитом все-таки користувалася іграшка ми додали іграшку і сувеніри, а також товари до Нового Року. Зараз на нашому сайті виставлено 900 позицій біжутерії, 1300 іграшок оптом усіх категорій і понад 300 позицій сувенірів оптом.

Мінімальне замовлення в нашому оптовому інтернет-магазині становить 500 гривень.

Ми здійснюємо відправку іграшок оптом усіма популярними службами доставки-Нова Пошта, Автолюкс, Делівері, Міст Експрес, Гюнсель. Оплатити товар можна накладеним платежів з оплатою при отриманні у відділенні служби доставки або ж банком.

Наша місія – створити як можна більш широкий асортимент іграшок, біжутерії, сувенірів, сумок, рюкзаків, валіз оптом.

Налаштування

Меню