Категорії

Фільтрувати за
Фільтрувати за
Наявність:
Ціна
  • 24,00 ГРН - 244,00 ГРН

склад

Мильні бульбашки

Фільтрувати за
Артикул: N1-9
Довжина мильних бульбашок Коти складає 34 см, діаметр 3 см. В упаковці 24 штуки у 4 кольорах. У ящику 144 штуки рідин мильних бульбашок Кішечки.
Артикул: R50-25
У ящику 24 листи блістера по 6 штук мініган автоматів генераторів мильних бульбашок Bubble Baster зроблений у рожевому та фіолетовому кольорі. Довжина автоматичного генератора бульбашок Bubble Baster складає 20 см, а...

Найбільшим літнім задоволенням у нашому дитинстві крім купатися в річці було пускати мильні бульбашки з даху будинку або гаража. Ми робили простий мильний розчин із господарського мила або ароматизованого закордонного мила, за що могло і влетіти. Розтирали мило у теплій воді та за допомогою трубочки з ручки або іншого подібного засобу пускали мильні бульбашки. Нині все набагато простіше.

У продажу з'явилися спеціально зроблені комплекти для мильних бульбашок, що складаються з барила з мильним самопінним розчином і палички з великим отвором за допомогою якого виходити рівні і великі бульбашки, які легко пускати по повітрю. Завдяки китайським виробникам дитячих іграшок оптом на нашому ринку 7 км з'явився великий вибір мильних бульбашок різної ємності, а найголовніше – великий вибір форм мильних бульбашок, які значно спрощують дітям гру в мильні бульбашки.

Нові розробки китайських фабрик іграшок дозволить вам створювати мильні бульки різних форм, кольорів, а також різних технологій. Зараз стали популярними дешеві гелієві мильні бульбашки, які довгий час залишаються цілими, а найголовніше не замерзають узимку і є абсолютно безпечними для дітей. Також є дешеві мильні бульки Bubble Bar, які мають довгасту баночку колбу. Надуваються мильні бульбашки за допомогою палички, яка розкривається та створює трикутник. Завдяки Bubble Bar ви зможете надуть великі мильні бульбашки діаметром від 50 см.

Новинкою цього року став апарат генератор мильних бульбашок у вигляді гангстерського кулемета мінігану. Генератор мильних бульбашок Bubble Baster Gun дозволить вам автоматично генерувати до 300 мильних бульбашок в хвилину. BUBBLE GUN BLASTER створений із пластику та в довжину досягає до 20 см, а діаметром 9 см, що дозволить його сховати, а також легко переносити в сумці або пакеті. Для заправки генератора бульбашок мінган досить опустити його в тарілку з рідиною для мильних бульбашок.

Якщо закінчилася мильна рідина можна купити нову розливну мильну рідину або зробити самому. Форми дитячих наборів іграшок мильних бульбашок різноманітні від діжок у вигляді будь-якої тварини, наприклад, дельфіна, слона, жаби, черепахи, до мечів та автоматів.

Також є спеціальні автоматичні генератори мильних бульбашок, що самі надують мильні бульбашки і направлятимуть їх у вашому напрямку. Найчастіше такі генератори мильних бульбашок виготовлені у вигляді фотоапарата, краба, пістолета, дельфіна.

Купити дешеві китайські дитячі іграшки мильні бульбашки оптом у Одесі на 7 км з доставкою по всій Україні в оптовому інтернет-магазині Сабрина - іграшки оптом або генератори мильних бульбашок оптом зі складу на Харківському майданчику 265

Read moreПоказати менше

Налаштування

Меню