Категорії

Мильні бульбашки

Артикул: MK24-11
Висота іграшок мильних бульбашок Ведмедик становить 10 см, а зі свистком 14 см. Ширина колби мильних бульбашок становить 5.5 див. В упаковці зібрано чотири кольори колб мильних бульбашок: зелений, блакитний, рожевий і...

Найбільшим річним задоволенням в нашому дитинстві крім як купатися в річці було пускати мильні бульбашки з даху будинку або ж гаража. Ми робили простий мильний розчин з господарського мила або ароматизованого закордонного мила, за що могло і влетіти. Розтирали мило в теплій воді і за допомогою трубочки з ручки або іншого подібного кошти пускали мильні бульбашки. Зараз все набагато простіше. У продажу з'явилися спеціально зроблені комплекти для мильних бульбашок, що складаються з бочки з мильним розчином саме пінливим і палички з великим отвором за допомогою якого виходити рівні і великі бульбашки які легко пускати по повітрю. Якщо закінчилася мильна рідина можна купити нову розливну мильну рідину або ж зробити самому. Форми дитячих наборів іграшок мильних бульбашок різноманітні від діжок вигляді якої-небудь тварини, наприклад, дельфіна, слона, жаби, черепахи, до мечів і автоматів. Також є спеціальні автоматичні генератори мильних бульбашок, що самі надуються мильні бульбашки і будуть направляти їх у вашому напрямку.

Купити дитячі іграшки мильні бульбашки оптом в Одесі на 7 км з доставкою по всій Україні в оптовому інтернет-магазині Сабріна -іграшки оптом.

Детальніше

Налаштування

Меню