Категорії

Фільтрувати за
Фільтрувати за
Наявність:
Ціна
  • 14,00 ГРН - 180,00 ГРН

склад

Beyblade Бейблейд

Фільтрувати за

Бейблейди на листі з ниткою Q628

14,00 ГРН 18,00 ГРН
-4,00 ГРН
Артикул: Q628
Набір БейБлейд упакований у вітражну упаковку з ручкою У ящику 144 шт, у дозі 72 штуки блейдів із запускалкою оптом.

БейБлейди на аркуші лезо 528

16,00 ГРН 22,00 ГРН
-6,00 ГРН
Артикул: 528
Набір БейБлейд упакований у вітражну упаковку з ручкою У ящику 144 шт, у дозі 72 штуки блейдів із запускалкою оптом.
Артикул: N19-1
У ящику 180 штук бейблейдів Люцифер Баррікейд B-206 з великим хомутом та ручкою Діаметр дзиги блейда Barricade Lucifer становить 6.5 см.

Beyblade (Бейблейд) - це настільна гра за мотивами анімаційного японського серіалу та цілої серії коміксів BEYBLADE.

Іграшка BEYBLADE - це невеликий збірний дзига, що обертається, який запускається за допомогою спеціального пускового механізму у вигляді чорної нитки і автомата, і призначений для битв з іншими Beyblade. Битви зазвичай проходять на спеціальному полі, що нагадує велику глибоку тарілку, під назвою арена Beyblade, які вироблятимуться в червоному або помаранчевому кольорі. Двоє або більше граючих запускають на арену свої бейблейди (дзиги). Перемагає в битві той, хто зможе своїм дзиґом вибити бейблейд суперника з арени або зупинити бейблейд суперника. Можливим також є проведення битви, доки один вовчок не зупиниться.

Самі бейблейди складаються з низки частин, що замінюються. Які впливають на те, як вони поводяться у бою. Змінюючи частини, можна поліпшити бейблейд. У сучасній школі проводять змагання за участю Бейблейдів. Блейди найчастіше роблять із пластмаси, а для міцності їх зміцнюють металевими обідком, який і забезпечує перемогу.

Сучасні бейблейди оснащені світлодіодним підсвічуванням, а також можуть бути блейди з музичним супроводом. Середній діаметр бейблейду становить 10 см. А довжина нитки для запуску від 10 до 20 см. Діаметр арени для гри в бейблейди становить від 50 см.

Купити дитячі іграшки бейблейди оптом в інтернет-магазині Сабріна іграшки оптом. Доставка дитячих іграшок по всій Україні Новою Поштою, УкрПоштою, Делівері, Міст Експрес, Гюнсель, Джастін. Мінімальне оптове замовлення китайських іграшок оптом складає 50 доларів.

Read moreПоказати менше

Налаштування

Меню