Категорії

Скетч маркери

Скетч маркери фломастери двосторонні Скетч – це швидкий кольоровий малюнок, який робиться простою технікою нанесення, яка спрощує та згладжує зображення. За часті такі малюнки робляться у школі, коли час обмежений і необхідно створити малюнок за 40 хвилин. Також скретч малюнки роблять художники, які пишуть краєвиди та портрети на вулиці для продажу.

Для більшої зручності створили двосторонні фломастери, які мають один колір, але два типи пера. Одне перо називається перо-куля, яке призначене для нанесення контурів, а інше перо – долото, яке використовується в скретч маркерах для замальовки та нанесення тону.

Скетч маркери мають тривалий термін служби завдяки великому просоченню. Якщо ж у вас закінчилася фарба скетч маркера, ви можете використовувати флакон-рефіл, за допомогою яких можна заправити маркери для скетчингу.

Великим плюсом скетч маркерів є наявність двох наконечників, які дозволяють заощаджувати час і не створюють хаосу при написанні картини. Дитячі скетч маркери оптом поставляються в наборах від 8 штук до 360. Такі набори маркерів для скетчингу дозволяють вам створити масу яскравих та насичених картин та малюнків, а найголовніше подарує вашій дитині масу задоволення. Набори скетч маркерів стануть у нагоді вашій дитині як у дитячому садку, так і на уроках малювання у школі.

Купити скетч маркери оптом зі складу іграшок у Львові на 7 км SKAZKA Сабрина іграшки оптом. Ми відправляємо дитячі іграшки оптом по всій Україні Новою Поштою, Джастін, Автолюкс, Делівері, Міст Експрес, Гюнсель, УкрПошта. Мінімальне замовлення скетч маркерів оптом складає 50 доларів.

Read moreПоказати менше

Налаштування

Меню