Категорії

Фільтрувати за
Фільтрувати за
Наявність:
Ціна
  • 10,00 ГРН - 620,00 ГРН

склад
вік

Заводні іграшки

Фільтрувати за

Бейблейди на листі з ниткою Q628

14,53 ГРН 18,68 ГРН
-4,15 ГРН
Артикул: Q628
Набір БейБлейд упакований у вітражну упаковку з ручкою У ящику 144 шт, у дозі 72 штуки блейдів із запускалкою оптом.

БейБлейди на аркуші лезо 528

16,60 ГРН 22,83 ГРН
-6,23 ГРН
Артикул: 528
Набір БейБлейд упакований у вітражну упаковку з ручкою У ящику 144 шт, у дозі 72 штуки блейдів із запускалкою оптом.

Залізниці на блістері Model Car X14-4

24,90 ГРН 41,50 ГРН
-16,60 ГРН
Артикул: X14-4
У ящику 576 штук, а в дозі 288 шт. металевих моделей машин Model Car. Довжина металевих моделей машин складає 9 см, а ширина латунних машинок 3.5 см.

Металеві машинки Metal Style X14-1

29,05 ГРН 41,50 ГРН
-12,45 ГРН
Артикул: X14-1
У ящику 576 штук, а дозі 288 металевих моделей машин Суперкар. Довжина металевих моделей машин Metal Style складає 9 см, а ширина машин латунних становить 3.5 см.

Які рухаються предмети завжди приваблювали людей, а маленьких людей особливо. Діти всю свою увагу переключають на те, що рухається, тому часто в сім'ях з маленькими вихованцями часто всю увагу дітей звернено на кішок, собачок хом'ячків і навіть риб. Для того щоб ваші тварини улюбленці не страждали, купіть дитині дитячу китайську іграшку дешеву.

Ми продаємо дешеві іграшки оптом, а вже наші покупці продають її вам. Заводні або інерційні іграшки є найбільш правильним вибором для маленьких дітей. При покупці таких іграшок потрібно звернути увагу на її розміри, запам'ятайте дітям до 3 років, потрібно купувати великі іграшки, щоб вони не змогли їх поглинути або спробувати на смак. По-друге, подивіться з чого вона зроблена, зверніть на запах. Якщо ви почули від заводних дитячих іграшок, різкий запах краще не купувати їх. Також зверніть увагу на кількість деталей в іграшці, що більше, тим гірше. Дитячі іграшки із великою кількістю деталей швидко ламаються. Також потрібно приділити увазі живлення або механізму, що приводити в рух заводну іграшку, які батареї використовувати. Бажано, щоб іграшки були механічні, а якщо таки іграшки працюють від батарейок, то краще, щоб це були пальчикові батареї. Ось основні зауваження, на які треба звернути увагу, купуючи дитячі заводні іграшки оптом для маленьких дітей.

Інерційні іграшки масово імпортуються з Китаю до України. Ми також є прямим постачальників дешевих китайських іграшок заводних оптом. В асортименті інтернет-магазину Сабріна – грушки оптом представлені заводні машинки, металеві інерційні машинки, пістолети та автомати, особливе місце займають механічні конструктори, які мають пускові установки.

Також заводним іграшкам відносяться дитячі треки, як Хот Вілс або Меджік Трек. Для маленьких дітей ми можемо порадити вам купити заводних повзучих солдатиків або металеві заводні машинки.

Великий вибір заводних та інерційних дитячих іграшок з Китаю представлено у магазині товарів для дітей оптом на 7 км у 265 магазині SKAZKA на Харківському майданчику.

Купити дитячі іграшки оптом від постачальника іграшок з Китаю в Одесі на 7 км з доставкою по всій Україні Новою Поштою, АвтоЛюкс, Делівері, Міст Експрес, Гюнсель, Джастін в інтернет-магазині китайських товарів оптом Сабріна – іграшки оптом.

Read moreПоказати менше

Налаштування

Меню