Категорії

Брелоки

Фільтрувати за
Артикул: D11-1
Працюють лазери ліхтарики від трьох батарей G13. Довжина лазера вказівки з ліхтариком 6 див. У ящику 1200 штук дитячих ліхтариків лазерів оптом у Києві на 7 км з доставкою по всій Україні

Брелоки або брелоки, хто як називає ці кумедні штучки для ключів і телефонів, які ми використовуємо, щоб не втратити їх, а якщо вже статися, що ми їх загубимо, то щоб було легше їх відшукати.

Найбільш популярні металеві брелоки, оскільки час їхньої служби набагато більший, ніж, наприклад, брелки з пінки, правда і коштують вони на порядок дорожче. Найдоступніші за ціновою категорією брелоки для дітей зроблені з піни або м'якої пластмаси, так як вартість матеріалів виготовлення брелоків досить низька, то такий брелок коштує приблизно 15 центів. Також є ціла серія елітних брелків, які призначені для модниць. Такі брелоки роблять на гламурні теми та просто засипають кристалами стразами.

Новим хітом у світі брелоків для ключів стали інтелектуальні брелоки, які реагують на певну дію, наприклад, бавовну, свист, сміх, світло тощо. З такими брелоками знайти втрату буде набагато простіше. Нещодавно стало трендом прикрашати мобільні телефони та смартфони м'якими брелоками, за допомогою яких зручно протирати сенсорний екран.

Придбати брелоки оптом на будь-який смак ви можете у нашому оптовому інтернет-магазині Сабрина біжутерія на 7 км в Одесі з доставкою по всій Україні.

Read moreПоказати менше

Налаштування

Меню