Категорії

Фільтрувати за
Фільтрувати за
Наявність:
Ціна
  • 12,00 ГРН - 156,00 ГРН

склад
вік

Дерево

Фільтрувати за

У світі нано технологій не залишилося місця для природи і це торкнулося найціннішого, що є в нашому житті – дітей. Ми змушені купувати іграшки із пластику, які явно не приносять користі дітям, а то й шкодять.

Але ще залишилися іграшки з природного матеріалу – дерева. Дерев'яні іграшки коштують дорожче, але набагато якісніші за пластикові. Все дерево термічно обробляється та не містить шкідливих організмів. Якщо дерево пофарбоване, то найімовірніше це також натуральні фарби. Найчастіше дерев'яні іграшки зроблені вручну і тому вони ідеально продумані і не мають косяків масового виробництва. Серед дерев'яних іграшок, які ви можете купити оптом у нашому інтернет-магазині Сабрина – іграшки оптом, можна назвати дерев'яні луки трьох розмірів, арбалети з трьома стрілами, мечі, сокири, ятагани, сокири, дерев'яні масажери, тріскачки брязкальця, віяла, рогатки, , театральні ляльки, дзеркальця, змії, дерев'яні моделі машинок та багато іншого оптом в Одесі на 7 км з доставкою по всій Україні.

Особливе місце у світі іграшок з Китаю оптом займають дерев'яні ножі, які робляться за зразками популярної зброї з комп'ютерних ігор або мобільних іграшок. Такі ножі відрізняються своєю низькою вартістю та вищою якістю виробництва, ніж зроблені з литої пластмаси.

Купити іграшки дитячі оптом з дерева в інтернет-магазині Сабріна іграшка оптом. На оптовий склад іграшок в Одесі на 7 км SKAZKA Казка відправляє посилки по всій Україні Новою Поштою, АвтоЛюкс, Делівері, Міст Експрес, Гюнсель, Джастін, УкрПошта. Мінімальне замовлення іграшок оптом із Китаю складає 50 доларів.

Read moreПоказати менше

Налаштування

Меню