Категорії

Фільтрувати за
Фільтрувати за
Наявність:
Ціна
  • 8,00 ГРН - 72,00 ГРН

склад
вік

Halloween

Фільтрувати за

Маска Гра в Кальмара k300-12

16,60 ГРН 31,13 ГРН
-14,53 ГРН
Артикул: k300-12
У ящику 360 штук карнавальних масок із корейського фільму Гра в кальмара. У набір входить 9 штук, по 3 штуки кожного виду. Висота маски Гра в кальмарі складає 23 см, а ширина 17 см.
Артикул: MK22-2
На одному аркуші зібрано 12 штук лялечок героїнь мультфільму казкові подружки Enchantimals, кожного виду по три штуки. Довжина дешевих лялечок Enchantimals на аркуші становить 10 см. Довжина тварин казкових ляльок...

Хелловін – Міжнародний день боротьби зі злими духами

Свято Хелловін почало святкуватися ще в кельтські часи і було покликане проганяти злих духів, щоб вони не робили замах на свіже зібраний урожай і будинок. Так жителі скандинавських сіл виряджалися в найстрашніші шати й тинялися навколо села, при цьому палилися багаття і село ніби потопало у вогні. Під час переселення на новий континент забобони всіх народів перемішалися і створилося нове свято Halloween, яке прийнято відзначати 31 жовтня.

У наш час Хелловін став популярним у багатьох країнах, зокрема й в Україні. У нас відзначають Halloween перевдяганням у карнавальні костюми та організацією карнавальних корпоративів або студентських вечірок.

Великий вибір аксесуарів надано на нашому оптовому сайті Сабріна до святкування Хеллоуїна оптом. Ми надсилаємо товар по всій Україні Новою Поштою, Автолюкс, Делівері, Гюнсель. Мінімальне замовлення 800 гривень.

Read moreПоказати менше

Налаштування

Меню