Категорії

Фільтрувати за

Світяшки

Фільтрувати за
Артикул: A2-4
У ящику 1400 штук гумових браслетів силіконових стрейч антистресів, що тягнуться. В упаковці 50 штук гумових браслетів, що світяться. Довжина китайських браслетів антистресів світиться становить 22 см, а діаметр 15 мм.
Артикул: N14-1
Світиться кулі на паличка оснащені світловим led діодами в кількості 30 штук. Довжина палички прозорою 70 см, довжина ручки 23 см. Діаметр кульки в спущеному вигляді становить 16 см, а в надутому до 35 см. У ящику 500...

Іграшки, що світяться, найбільш популярні серед усіх дитячих іграшок. Різноманітність іграшок, які мерехтять різними кольорами за допомогою діодів та батарейок просто не уявна.

Більшість світяшок оптом зроблено у Китаї. Китайські іграшки, що світяться, дуже дешеві, а якістю не поступаються українській, польській або турецькій іграшці. Особливою популярністю користуються дитячі палички, що світився.

Принцип роботи всіх світильників у принципі однаковий. За основу береться 3 маленькі батарейки таблетки, кілька кабелів за допомогою яких паралельним з'єднанням скріплюються два або три світлодіоди. Між батарейками і діодами в іграшках, що світяться, закріплена пластмасова пластина мікросхема, до якої також кріпиться кнопковий перемикач, за допомогою якого кулони світяшки або палички, що світиться, можуть працювати в трьох режимах. Все це полягає в пластмасовому корпусі або гуму.

З кожним роком ринок дитячої іграшки зростає. З'являтися нові напрямки, наприклад, ніхто ще 3 роки тому не міг подумати про іграшку, що вчить дитину говорити та вимовляти ідіоми рідною мовою, а зараз це звичайна іграшка у супермаркеті біля вас.

Найбільш популярними стали іграшки на батарейках, що рухаються, як наприклад, кінь на прив'язки або дитячі іграшки, що світяться, як-то кулони, браслети, палички, йо-йо, та інше. Що викликало таку популярність іграшок, що світяться, у дітей.

Перше це їхня яскравість. Найчастіше дешеві китайські іграшки, що світяться, на батарейках роблять дуже яскравими і це приваблює інтерес дітей, і дитина вже не зможе пройти повз літак, який блимає сигнальними вогнями, або яскравими кулонами світяшками, що мерехтять на шиї вночі як маячки.

По-друге, іграшок, що світяться, дуже багато і їх асортимент зростає з кожним роком, так, наприклад, у нашому оптовому магазині SKAZKA за сезон може зміниться більше 200 моделей світяшок з Китаю оптом, і це тільки 3 місяці, а за рік близько тисячі.

По-третє, дитячі іграшки, що світяться, на батарейках дешевий товар навіть для опта, і тому китайці їх роблять масово і світяшки відносяться до доступних дитячих іграшок.

По-четверте, інтерес дитини. Діти більше прив'язуються до іграшки, яка змінюється, ніж до статичної, як наприклад, рогатки, постріляв і закінчилося, а паличку, що світиться, можна використовувати, як нічник у дитячій кімнаті, а дитячі кулони, що світяться, на шию використовують для розподілу команд на вечірніх змаганнях або ж концертах .

Отже, дитячі іграшки, що світяться, з Китаю - це лідер оптових продажів з багатьох причин, і тому ми вам настійно рекомендуємо розширять свій асортимент товарів, за рахунок дешевих китайських іграшок, що світяться оптом.

Купити дитячі іграшки на батарейках оптом від оптового постачальника ви можете в нашому інтернет-магазині Сабрина – іграшки оптом. У нас мінімальна сума замовлення 700 гривень, оплата на картку або при отриманні, доставка по всій Україні Новою Поштою, Делівері, Автолюкс, Міст Експрес, Джастін або автобусом з 7 км.

Також ознайомиться з нашим повним асортиментом китайських іграшок оптом ви можете у нашому магазині на 7 км Казка, Харківський майданчик, 265 магазин.

Read moreПоказати менше

Налаштування

Меню