Категорії

Фільтрувати за

Приколи

Фільтрувати за
Артикул: SK17-1
У ящику 288 штук силіконових іграшок приколів Миша у сирі. В упаковці 3 кольори миші. Висота дитячої іграшки Мишка у сирі становить 6 см, а ширина 55 мм.
Артикул: P17-18
У ящику 240 штук дитячих іграшок приколів зубастик Пума. В упаковці 6 штук дитячої рулетки Зубата Пума в рожевому та синьому кольорі. Довжина іграшки атракціону Зубастик Пума становить 15 см, а ширина 13 см. Зубастик...
Артикул: L4-4
Висота хом'яка, що говорить, становить 17 см, а в діаметрі 10 см. Працює хом'як повторюшка від акумулятора, який заряджається від USB. У ящику 100 штук Хом'яків повторень оптом у трьох кольорах оптом Одеса, 7 км Україна.

Приколи для розіграшів також можуть стати цікавим сувеніром для вашого свята або простого робочого дня, з якого можна зробити в одну хвилину запам'ятовуючим. Ми не будемо говорити про такі прості приколах, які вже все знають, як подушка пердюшка, а ось про снікерси що б'є струмом або ж запальничка удар. Найбільш популярним приколом є ручки шокери або стрелячкі черніламі.Сейчас набрали популярності приколи у вигляді подарунків, які через деякий час вибухають, наприклад, надувний матрац, килимок, сердечко на паличці і інші. Також цікавим приколом можна назвати шкатулки жаху. Так проста скринька прикрашена зверху різноманітними кольоровими каменями або ж дорогою ткане, в якій зазвичай зберігають цінності після відкриття вистрілює як хлопавка, або з неї вилітає боксерська рукавичка або ж зі страшним злорадним сміхом вилазить Баба Яга і продовжує так іржати і при тому рухатися в різні боки . Як бачимо світ приколів безмежний. З кожним днем приколи стають все різноманітніше. Купити новинки в світі приколів оптом в Одесі на 7 км з доставкою по всій Україні в оптовому інтернет-магазині Сабріна біжутерія.

Read moreПоказати менше

Налаштування

Меню