Категорії

Фільтрувати за

Морські сувеніри

Фільтрувати за
Артикул: N4-7
В упаковці 24 штук кільця у воді Немо. У ящику 216 штук кільцебросів Морські жителі. Висота іграшки кільцеброса Немо складає 11 см, а ширина 6 см.
РозпроданоSold out
Артикул: 15998-1-2
У ящику 108 штук дитячих наборів пірата оптом. У набір пірата входить пластмасовий парусний корабель довжиною 15 см, пальма на острові, пірат, краб, скриня.

Море так вабить нас розслабитися, забути про роботу, познайомитися, завести роман. Як багато ми можемо згадати при згадці слова море. У кожного свої асоціації. Для того щоб не забути важливі моменти і знаменні місця свого відпочинку потрібно купувати морські сувеніри. Основну масу морських сувенірів виконано у вигляді дельфінів з різноманітних матеріалів: керамічні дельфіни, пластмасові дельфіни, дельфіни на магнітах і навіть годинник дельфіни. Також морські сувеніри представлені у вигляді черепашок, як натуральних, так і штучних. А скільки різноманітних брелоків можна купити на морську тематику просто приголомшує. Для дітей найбільш популярні іграшки з морськими тваринами, наприклад, кулони светяшки або мильні бульбашки. Дівчат можна порадувати доступною біжутерією з різними підвісками у вигляді дельфінів, крабів, морських зірок, черепашок та інших мешканців морів. Головне знати міру. Купити морські сувеніри оптом і в міру можна в нашому оптовому інтернет-магазині Сабріна біжутерія. Ми доставимо ваші морські сувеніри по всій Україні з 7 км в Одесі.

Read moreПоказати менше

Налаштування

Меню