Категорії

Фільтрувати за
Фільтрувати за
Наявність:
Ціна
  • 2,00 ГРН - 200,00 ГРН

склад
вік

Карнавальні маски

Фільтрувати за

Маска Гра в Кальмара k300-12

16,60 ГРН 31,13 ГРН
-14,53 ГРН
Артикул: k300-12
У ящику 360 штук карнавальних масок із корейського фільму Гра в кальмара. У набір входить 9 штук, по 3 штуки кожного виду. Висота маски Гра в кальмарі складає 23 см, а ширина 17 см.

Маскарад став дуже рідкісним явищем в країнах СНД, але вони також популярні в Бразилії, Італії, Іспанії. Головним елементом маскараду є яскрава і барвиста маскарадна маска. Виготовлення маскарадних масок, як ремесло з'явилося на початку 12 століття, коли стало буденною справою проводити яскраві бенкету і бали. До виробництва карнавальних масок ставилися з трепетом, так як одна маска могла коштувати ціле маєтку. Нерідко карнавальні маски робилися з дорогих порід дерева і шкіри спеціальної обробки. Також особлива увага приділялася прикрасі маски. Так маскарадні костюми і маски, зокрема, прикрашалися пір'ям рідкісних екзотичних птахів, або ювелірними каменями і коштовними металами.

У наш час маски карнавальні значно здешевили завдяки заміни дорогих технологій більш дешевими, при тому зовнішній вигляд маски сильно не постраждав. Наприклад, натуральні пір'я замінюють штучними акриловими з перламутровим просвічуванням. Коштовне каміння замінили стразами або ж штучними кристалами, такими як фіаніти або циркони, а дорогі матеріали основи маски почали робити з пластику або дерматину.

В цьому році стали популярні білі маски Гая Фокса Вендети з великими чорними вусами. Велика увага дітей привертають до себе маски супергероїв Марвела, як-то червоний Людина Павук Spider-Man, або ж його друга версія Чорний Спайдермен.

Зелене чудовисько як Халк приголомшує своєю силою і ставати хорошим прикладом душевної любові для наших дітей.

Капітан Америка в синьому кольорі з білою літерою А, що став рятівником світу.

Страшна і жахлива маска Крик в білому кольорі з чорною накидкою на голову, яка точно виражає почуття панічного страху.

Традиційна напівмаска на очі в чорному кольорі з вушками Батмана.

Не відстає за своєю популярністю і маска Жінки кішки, як і маски Чудо Жінки.

Неможливо не згадати хокейної маски П'ятниці 13 або ж Джейсона, яка вражає своєю білизною з червоними краплинами крові.

Безліч видів масок Трансформерів, які зроблять Вас схожим на робота. А золота маска з червоною окантовкою з коміксів Залізна людина це втілення твердості і захисту.

Великий вибір масок з черепами, як варіантами масок крик. Чорна об'ємна маска Дарт Вайдер підійде для організації передвиборчої кампанії в Президенти або маска Хижаки в золотом або срібному кольорі.

Великий вибір тонких пластикових дешевих масок супергероїв по 1.5 за штуку в пачках по 120 штук для організації масових свят карнавалів маскарадів в дитячому садку або школі.

Купити дитячі карнавальні маски для маскараду оптом ви зможете в нашому оптовому інтернет-магазині подарунків до Нового року і карнавалу - Сабріна - іграшки оптом.

Read moreПоказати менше

Налаштування

Меню