Категорії

Скарбнички сейфи

Діти повинні бути фінансово грамотними і повинні вміти правильно поводитися з грошима. Можливість дитини мати свій бюджет подарує вашій дитині перші уроки відповідальності та фінансової грамотності, а також дозволить дитині зрозуміти, що гроші обмежені та їх потрібно економити.

Дитячі скарбнички сейфи часто невеликі за розмірами до 30 см завдовжки або заввишки. Дитячі сейфи можуть бути зроблені як у вигляді звичайного сейфа або як машинка, танк, поїзд, валіза або глобус. Скарбнички сейфи роблять із пластику, який не смердить і стійкий до ударів. Багато сейфів скарбнички дитячі мають світлодіодні прикраси та музичний супровід. Як замк для сейфів можуть бути циферблати для введення пін коду, або сканер відбитка пальця, а просунуті скарбнички мають ще й голосове відкриття. Працюють сейфи скарбнички як від пальчикових батарейок, так і від батарейок таблеток.

Купити дитячі скарбнички сейфи оптом в Одесі на 7 км в інтернет-магазині Сабріна іграшки. Відправка іграшок з оптового складу іграшок SKAZKA щодня, крім п'ятниці, Новою поштою, Автолюкс, Делівері, Міст Експрес, Гюнсель, УкрПошта, Джастін. Мінімальне оптове замовлення сейфів скарбничок складає 30 доларів.

Read moreПоказати менше

Налаштування

Меню