Категорії

Фільтрувати за
Фільтрувати за
Наявність:
Ціна
  • 32,00 ГРН - 521,00 ГРН

Термомозаїка

Фільтрувати за
Артикул: L6-19
У ящику 360 пакетиків наборів термомозаїки для дітей у вигляді геометричних фігурок. У кожному пакеті зібрано інструкцію, рамки та намистини різних кольорів завдовжки та діаметром 5 мм.
Артикул: L6-12
У ящику 360 пакетиків наборів термомозаїки для дітей у вигляді форм різних тварин У кожному пакеті дешевої термомозаїки зібрано інструкцію, рамки, пінцет та намистини різних кольорів завдовжки та діаметром 5 мм.
Артикул: L6-15
У ящику 240 пакетиків наборів термомозаїки для дітей у вигляді різних тварин У кожному пакеті дешевої термомозаїки зібрано інструкцію, рамки та намистини різних кольорів завдовжки та діаметром 5 мм.
Артикул: L6-17
У ящику 240 пакетиків наборів термомозаїки для дітей у вигляді будівельної техніки У кожному пакеті зібрано інструкцію, рамки та намистини різних кольорів завдовжки та діаметром 5 мм. У кожному наборі від 340 до 460...
Артикул: P18-3
У ящику 48 наборів термомозаїки на 4 тисячі намистин з великою квадратною формою. У набір входять трафарет, пінцет та термопапір для створення фігур. Довжина квадратної форми трафарету складає 15 см.
Артикул: P18-2
У ящику 60 наборів термомозаїки на 3 тисяч намистин у 16 кольорах із трафаретами. У набір входять 4 трафарети, 2 пінцети і термопапір для створення фігур. Діаметр трафаретів фігурок становить 10 см. Загальна довжина...

У нашому оптовому інтернет-магазині іграшок оптом в Одесі на 7 км представлено понад 20 видів наборів термомозаїки від 1000 до 30 000 тисяч термобусин. Дешеві набори для творчості представлені наборами термомозаїки, за допомогою якої дитина може створити нескінченну кількість виробів завдяки великому набору термобусин діаметром 5 мм.

Для створення творчості ви можете використовувати заготівлі трафарети з фігурками, які мають штирі гвоздики кілочки, на які одягаються термобусини, а потім за допомогою кальки копірки термопаперу прасується гарячою праскою. Після прогрівання вам необхідно поставити якийсь важкий плоский предмет для вирівнювання мозаїки. Зверніть увагу, що прасувати праскою можуть тільки батьки.

Головним плюсом термомозаїки є те, що ви можете зберігати свої фігурки, утворюючи цілі колекції мозаїк. Також на одному макеті заготовки ви можете створити різноманітні малюнки використовуючи різні кольори намистин, які входять у набір термомозаїки. Наші намистини для термомозаїки мають діаметр 5 мм, що дозволить вам створювати великі фігурки, а також термобусини зроблені з PLA пластику, який швидко остигає та добре тримає форму.

Великі набори термомозаїки складаються з намистин від 10 000 штук, пластикових заготовок з кілочками для намистин, термопаперу для нагрівання форми, а також пластикового пінцету для нанизування намистин планшет. Термомозаїки оптом продаються як у пластикових банках, так і в картонних коробках або прозорих пакетиках, також ви можете докупити окремо заготівлі та намистини термомозаїки за квітами.

Купити дешеві термомозаїки оптом у Києві на 7 км з доставкою по всій Україні Новою поштою, Делівері, Міст Експрес, Гюнсель, Автолюкс. Мінімальне замовлення термомозаїк оптом складає 25 доларів. Надсилання іграшок оптом кожен день, крім п'ятниці.

Read moreПоказати менше

Налаштування

Меню