Категорії

Фільтрувати за
Фільтрувати за
Наявність:
Ціна
  • 28,00 ГРН - 52,00 ГРН

вік

Кубики Рубіка

Фільтрувати за

Дитячі іграшки бувають не тільки цікавими, а й розвиваючими. Яскравим прикладом може стати іграшка Кубик Рубіка, який був створений у 1974 році угорським архітектором Ерне Рубік, для побудови у студентів об'ємного конструктивного мислення. Ця іграшка так сподобалася всім, що перші партії кубика Рубіка 3*3*3 було поставлено у магазини 1977 року. Так почалася епопея Кубика Рубіка у всьому світі.

Зараз є кубики рубики різних розмірів і з різною кількістю кубиків і не тільки кубиків, а й сфер, кульок, прямокутників і трикутників, але рух у всіх головоломок зроблений за принципом Рубика.

У нашому оптовому інтернет-магазині Сабрина іграшки оптом ви можете купити більше 12 моделей кубиків Рубиків різних розмірів і конструкцій, як то, кубик рубик 2*2, 3*3, 4*4, а також кубики рубики в різних фігурах, як то, піраміда, коло, глобус, квадрат, змійка кубик рубик та інші види дитячих іграшок антистресів.

Купити дитячі іграшки кубика Рубіка оптом в Одесі на 7 км з доставкою по всій Україні Новою Поштою, Делівері, УкрПошта, Міст Експрес, Гюнсель, Джастін. Оптовий склад іграшок Казка SKAZKA відправляє дешеві китайські іграшки оптом по всій Україні Новою Поштою, АвтоЛюкс, Делівері, Міст Експрес, Гюнсель, УкрПошта, Джастін. Мінімальне оптове замовлення іграшок оптом складає 50 доларів.

Read moreПоказати менше

Налаштування

Меню