Категорії

Карнавальні костюми

Фільтрувати за
Артикул: BB10-1
В упаковці зібрано по одному виду шапочок із рухомими вушками в кількості 12 штук. Довжина вушок приблизно 55 див. У ящику 200 штук у синьому та рожевому кольорі.
Артикул: EF45-16
У комплект дитячого костюма маскарадного Batman входить карнавальна тканинна маска з картонними вставками, футболка з невеликим плащем і штани, а також поліетиленовий пояс з пластмасовою пряжкою У ящику 100 штук...

Карнавал або ж маскарад барвисте і мальовниче святкове дійство, яке залишає враження на кілька днів. Правильно провести карнавал - це вміння і починається воно з підготовки до свята.

Головним елементом карнавалу є карнавальний костюм. Костюми для карнавалу можуть бути різні, наприклад, мультгероев, як-то Міккі Мауса, зайця, вовка, супергероїв з фільмів.

Бетман - зроблений в чорному кольорі з маскою пов'язкою і зображенням золотої кажана на грудях і плащі Батмана.

Людина Павук в синьому і червоному кольорі з чорними радіальними смугами із зображенням великого павука тарантула на грудях і маскою з білими вирізами для очей.

Бенте хлопчик спортсмен на скейті в зелено-білій спортивному костюмі з суперчасамі.

Чорний Спайдермен - супергерой другого покоління Людини павука в чорному кольорі з білими смугами.

Приталені карнавальні костюми Жінки кішки в чорному кольорі з яскраво вираженими червоними очима.

Халк - великий і зелений карнавальний костюм людини хіміка що помилково хімічної реакції став великим зеленим монстром з добрими людськими очима.

Капітан Америка карнавальний костюм в синьому кольорі з червоними і срібними смужками. Дедпул - чорно-червоний карнавальний костюм під шкіру героя спецназівця вийшов на бій з ворогом.

Маскарадні костюми Залізної людини в червоному кольорі із золотою маскою на обличчі і тонкими прорізами щілинки для очей.

Карнавальні костюми Хижаки вражають своїм обсягом і наводять жах на людей своєю великою маскою зі страшними струпами які звисають з голови.

Викликає здивування карнавальний костюм трансформерів тоботов Праймбот жовтому або червоному кольорі зробить з вас справжнього робота трансформера.

Еротичний костюм Леді Баг в червоному кольорі і Кота Тома в чорному стануть прекрасним подарунком для дорослих.

Набирають популярність карнавальні костюми Героїв в масках червоного, чорного, синього і жовтого кольору.

Месники - дешеві карнавальні костюми популярних американських фільмів, або ж карнавальний костюм тварин, як ведмідь, олень, заєць, кролик, їжачок, вовки, слон і інші. Карнавальні костюми можуть бути дитячими або ж дорослими.

У нашому оптовому інтернет-магазині іграшок оптом надано в основному дитячі маскарадні та карнавальні костюми, але є і для дорослих, як-то Діда Мороза Санта -Клауса, або ж снігуроньки. Купити дитячі карнавальні костюми оптом в Одесі на 7 км з доставкою по всій Україні можна в нашому оптовому інтернет-магазині Сабріна - іграшки оптом Україна, Одеса, 7 км. Ми чекаємо вас щодня з 8 до 15:00, крім п'ятниці.

Read moreПоказати менше

Налаштування

Меню