Категорії

Подарунки

Фільтрувати за

М'які іграшки Гра в Кальмара 13 см k300-1

34,00 ГРН 63,75 ГРН
-29,75 ГРН
Артикул: k300-1
Висота м'якої плюшевої іграшки Гра в Кальмари складає 13 см, а ширина 9 см. У ящику 1200 штук солдат Кальмар У набір входить три великі м'які іграшки у вигляді трьох видів солдатів squid game, як трикутник, квадрат,...
Артикул: BB014S
Діаметр гірокара складає 5 см. У набір входить дві спортивні інерційні гиро машинки оптом. У ящику 192 штуки, а в дозі 96 штук інерційних Gyro Car оптом
Артикул: X15-3
У ящику 384 штуки іграшок Гуджитсу міні оптом, що тягнуться, в 6 видах Висота гумової фігурки Goojitzu, що тягнеться, становить 7 см, а ширина до 7 см. Така маленька іграшка може розтягуватися до 30 сантиметрів.

М'яка іграшка Гра в кальмара 23 см k300-2

59,50 ГРН 85,00 ГРН
-25,50 ГРН
Артикул: k300-2
Висота м'якої плюшевої іграшки Гра в Кальмари складає 23 см, а ширина 20 см. У ящику 350 штук. У набір входить три іграшки у вигляді трьох видів солдатів squid game, як трикутник, квадрат, коло.

Подарунок — це проблема, яка постає перед новорічними святами чи походами в гості. Важливо визначитися з метою подарунка. Вам необхідно просто відзначиться або реально відзначиться.

Якщо ви хочете відзначитись краще зробити подарунок своїми руками, а якщо вам необхідно просто зробити презент, то вам до нас.

У нас ви знайдете безліч китайських товарів оптом у різних цінових сегментах. Ціни на дешеві китайські іграшки оптом як сувенірний подарунок, як то, пластмасові брелоки, дзеркала, металеві машинки в середньому починаються з 5 гривень і найчастіше такі подарунки купують батьки та вчителі на клас або ж групу в дитячому садку.

Більш дорогий сегмент у діапазоні до 50 гривень представлений металевими брелками, іграшками, шкіряними браслетами, сумочками та гаманцями, а також сувенірною продукцією, як то, статуетки, фігурки, шкатулки.

Також є середній сегмент подарунків оптом для галочки в діапазоні від 50 до 150 гривень. сенсорні іграшки, які управляються рукою і зроблені у вигляді міньйону, вертольота, ляльки, машинки або марвелівського героя.

Наступний сегмент подарунків для дітей оптом має діапазон від 150 до 500 гривень та до нього включені машинки трюкачі, інтерактивні ляльки, великі м'які іграшки, прості дрони, квадрокоптери.

До дорогих подарунків з Китаю гуртом ми відносимо всі товари вартістю понад 500 гривень. До таких презентів для наших улюблених можна віднести великі м'які іграшки заввишки від 50 см, машинки перевертіші та трансформери, дрони та квадрокоптери з камерою, розмовляючі інтерактивні іграшки, роботи на радіокеруванні та інші дорогі іграшки з Китаю, які відрізняються барвистістю та міцністю, а також тривалим. терміном служби порівняно з дешевими китайськими іграшками, які ви також можете купити у нас на 7 км в оптовому інтернет-магазині іграшок SKAZKA або в інтернет-магазині Сабріна іграшки оптом.

Подарункова іграшка відрізняється від дитячої іграшки тим, що сама іграшка коштує дорожче і продається в барвистій вітражній упаковці, яку зручно загорнути в подарункову упаковку та прикрасити стрічками.

Для подарунка дітям використовують габаритну іграшку, тому що чим більше іграшка, тим складніше її поламати та подарунок проживе довше. У нашому оптовому інтернет-магазині представлено дитячі іграшки оптом у вигляді великих музичних роботів, іграшкових автоматів та пістолетів на кульках, дитячих машинках на пульті керування, рацій.

Для дівчаток ви можете купити гуртом дитячі іграшки як то, інтерактивні ляльки, пупси, лялькові будиночки, столики для дітей. Для старших діток у нас представлені роботи трансформери, квадрокоптери з камерами, дрони, павуки тарантули шпигуни, гелікоптери відеоспостереження та багато корисних іграшок на подарунок дітям.

Купити цікаві дитячі подарунки іграшки оптом від постачальника в Одесі з доставкою по всій Україні Новою Поштою, Автолюкс, Делівері. Мінімальне оптове замовлення дитячих іграшок оптом складає 25 доларів або від 5 штук.

Read moreПоказати менше

Налаштування

Меню