Категорії

Антистреси

Фільтрувати за

Тикери VS токери K400-2

4,62 ГРН 5,88 ГРН
-1,26 ГРН
Артикул: K400-2
У ящику 2400 штук пакетиків з іграшками тикери, в упаковці 200 пакетиків тикери Середня висота іграшки тикери становить 45 мм.
Артикул: SK29-4
Довжина іграшки липучки антистрес крокодил становить 12 див, а ширина 5 див. У ящику 1200 штук лизунів силіконовий крокодил оптом. На аркуші 12 штук гумових крокодилів у синьому, червоному, помаранчевому та зеленому...
Артикул: R201-4
У ящику 600 штук, а в упаковці 6 штук пластмасових труб антистресів фосфорних Поп Іт Труба Гофра, що світиться Довжина фосфорної гофрованої трубки попит становить 20 см, а діаметр 30 мм.

Анімаційний 3D спіннер, що біжить RUS55

15,54 ГРН 33,60 ГРН
-18,06 ГРН
Артикул: RUS55
У ящику 1200 штук 3D Animation Finger Gyroscope Fidget Spin. В упаковці 10 штук 3Д спінерів оптом. Кожен анімаційний спинер запечатаний в індивідуальний пакет зі стрейч стрічкою. Діаметр анімаційного 3D спинера, що...
Артикул: R200-11
Довжина Лизуна антистресу Морквина становить 12.5 см, а ширина іграшки 4 см. Кожен орбіз антистрес Морква запакований в індивідуальну поліетиленову упаковку. У ящику 288 штук антистрес оптом Одеса, Україна, 7 км

Іграшки антистреси піднімуть ваш настрій, допоможуть сконцентруватися на ділі та прийнято обдумане та правильне рішення.

У світі іграшок оптом з'явилася нова тенденція антистресів з поліуретану, які, як губки, легко здавлюються і швидко відновлюють форму. Ця новинка хіт іграшки називається сквіші Squishy. Наразі вже є багато видів сквішів, які виділилися в окрему категорію іграшок.

У нашому оптовому складі іграшок в Одесі на Харківському майданчику 7 км. Казка SKAZKA ви можете купити антистреси різних видів. Найбільш популярні антистреси сквіші з поліуритану. Також користуються попитом іграшки антистреси тягучки, які іноді називають стрейч іграшками або ж гуджитсу.

Серед антистресів особливе місце займають іграшки тягучки, які наповнені спеціальними антистатичними гранулами, які називають тягучка пісок, найчастіше зроблені у вигляді тварин або супергероїв. Приємно чавкають іграшки антистреси зроблені з силікону у вигляді прикольних фігур та наповнених гідрогелевими орбізами. Завдяки різноманітності форм, а також їх привабливому вигляду, а особливо запаху сквіші антистреси завоювали ринок іграшки та стали трендом номер один у світі дитячих захоплень.

У нашому оптовому інтернет-магазині Сабріна - іграшки оптом представлено понад 30 видів різних сквішів оптом від 3 см до 20 см завдовжки. Іграшки сквіші зроблені як окремі іграшки, і на брелке. Купуючи сквіші антистреси оптом сьогодні, ви отримаєте товар, що відмінно продається, вже завтра, завдяки швидкій роботі нашого інтернет-магазину іграшок оптом.

Купити гумові або силіконові іграшки антистреси оптом в Одесі на 7 км з доставкою по всій Україні Новою Поштою, Джастін, Автолюкс, Делівері, Гюнсель, УкрПошта.

Read moreПоказати менше

Налаштування

Меню