Категорії

Антистреси

Фільтрувати за
Артикул: N9-5
Висота жуйки для рук Фрукти складає 8 см, а діаметр 4 см. У ящику 480 штук, в упаковці 24 штуки у 6 кольорах слаймів жуйок для рук Фрукти.
Артикул: A2-4
У ящику 1400 штук гумових браслетів силіконових стрейч антистресів, що тягнуться. В упаковці 50 штук гумових браслетів, що світяться. Довжина китайських браслетів антистресів світиться становить 22 см, а діаметр 15 мм.
Артикул: RUS55
У ящику 1200 штук нових спінерів у вигляді смайла, що поїдає. В упаковці 10 штук 3Д спінерів оптом. Кожен анімаційний спинер запечатаний в індивідуальний пакет зі стрейч стрічкою. Діаметр анімаційного 3D спинера...

Анімаційний 3D спіннер, що біжить RUS55

14,80 ГРН 32,00 ГРН
-17,20 ГРН
Артикул: RUS55
У ящику 1200 штук 3D Animation Finger Gyroscope Fidget Spin. В упаковці 10 штук 3Д спінерів оптом. Кожен анімаційний спинер запечатаний в індивідуальний пакет зі стрейч стрічкою. Діаметр анімаційного 3D спинера, що...
Артикул: LM-10
У ящику 600 штук великих сквішів грибок Висота антистресу сквішу Грибок становить 13 см, а ширина 12 см. В упаковці 2 види сквішів антистресів у жовтому та рожевому кольорі.

Іграшки антистреси піднімуть ваш настрій, допоможуть сконцентруватися на ділі та прийнято обдумане та правильне рішення.

У світі іграшок оптом з'явилася нова тенденція антистресів з поліуретану, які, як губки, легко здавлюються і швидко відновлюють форму. Ця новинка хіт іграшки називається сквіші Squishy. Наразі вже є багато видів сквішів, які виділилися в окрему категорію іграшок.

У нашому оптовому складі іграшок в Одесі на Харківському майданчику 7 км. Казка SKAZKA ви можете купити антистреси різних видів. Найбільш популярні антистреси сквіші з поліуритану. Також користуються попитом іграшки антистреси тягучки, які іноді називають стрейч іграшками або ж гуджитсу.

Серед антистресів особливе місце займають іграшки тягучки, які наповнені спеціальними антистатичними гранулами, які називають тягучка пісок, найчастіше зроблені у вигляді тварин або супергероїв. Приємно чавкають іграшки антистреси зроблені з силікону у вигляді прикольних фігур та наповнених гідрогелевими орбізами. Завдяки різноманітності форм, а також їх привабливому вигляду, а особливо запаху сквіші антистреси завоювали ринок іграшки та стали трендом номер один у світі дитячих захоплень.

У нашому оптовому інтернет-магазині Сабріна - іграшки оптом представлено понад 30 видів різних сквішів оптом від 3 см до 20 см завдовжки. Іграшки сквіші зроблені як окремі іграшки, і на брелке. Купуючи сквіші антистреси оптом сьогодні, ви отримаєте товар, що відмінно продається, вже завтра, завдяки швидкій роботі нашого інтернет-магазину іграшок оптом.

Купити гумові або силіконові іграшки антистреси оптом в Одесі на 7 км з доставкою по всій Україні Новою Поштою, Джастін, Автолюкс, Делівері, Гюнсель, УкрПошта.

Read moreПоказати менше

Налаштування

Меню