Категорії

Фільтрувати за
Фільтрувати за
Наявність:
Ціна
  • 1,00 ГРН - 588,00 ГРН

склад
вік

Дитяча зброя

Фільтрувати за
Артикул: R50-25
У ящику 24 листи блістера по 6 штук мініган автоматів генераторів мильних бульбашок Bubble Baster зроблений у рожевому та фіолетовому кольорі. Довжина автоматичного генератора бульбашок Bubble Baster складає 20 см, а...

Гра Розбійники, пірат або Війна, а також модні Call of Duty, Counter-Strike та багато інших не можуть обійтися без зброї. Китайські виробники іграшок створили цілу низку іграшкової зброї, яка сподобається вашій дитині.

У нашому магазині іграшок оптом зі складу на Харківському майданчику 7 км ви можете купити шаблі та автомати, що світяться, пістолети на кульках, нерфи, дитячі пістолети револьвери на пістонах, бластери, дерев'яні арбалети, мечі, луки, металева зброя копії справжнього, водя.

Крім зброї в нашому інтернет-магазині дрібнички оптом ви можете купити патрони, пістони, стріли, жовті кульки, дитячий захист.

Більшість китайської іграшкової зброї зроблена з пластику, що забезпечує її легкість та дешевизну виробництва. Для більш реалістичності дитячу зброю оснащують звуком та світлом, які привертають увагу дітей, що значно підвищує продаж.

Дитяча зброя буває механічною та електричною, яка працює від акумулятора або батарейок. В основному всі дитячі іграшки, що світяться, спочатку комплектуються батарейками, але вам ми радимо купити акумуляторні батарейки.

Купити дешеву дитячу зброю оптом в Одесі на 7 км з доставкою по всій Україні Новою Поштою, АвтоЛюкс, Делівері, Міст Експрес, Гюнсель, Джастін. Мінімальне оптове замовлення у магазині китайських іграшок оптом Сабріна складає 25 доларів.

Read moreПоказати менше

Налаштування

Меню