Категорії

Карнавальні костюми

Артикул: S32-2
Крила метелика зроблені у вигляді великого метелика з подвійними крилами на яких зображено орнамент з блискітками У ящику 200 штук крил метелика в 4 кольорах оптом

Карнавал або ж маскарад барвисте і мальовнича святкове дійство, яке залишає враження на кілька днів. Правильно провести карнавал — це вміння і починається воно з підготовки до свята.

Головним елементом карнавалу є карнавальний костюм. Костюми для карнавалу можуть бути різні, наприклад, мультгероїв, як-то Міккі Мауса, зайця, вовка, супергероїв з фільмів.

Бетман – зроблений в чорному кольорі з маскою пов'язкою і зображенням золотої летючої миші на грудях і плащі Батмана.

Людина Павук в синьому і червоному кольорі з чорними радіальними смугами з зображенням великого павука тарантула на грудях і маскою з білими вирізами для очей.

Бентен хлопчик спортсмен на скейті в зелено-білому спортивному костюмі з суперчасами.

Чорний Спайдермен – супергерой другого покоління Людини павука в чорному кольорі з білими смугами.

Приталені карнавальні костюми Жінки кішки в чорному кольорі з яскраво вираженими червоними очима.

Халк – великий і зелений карнавальний костюм людини хіміка що помилково хімічної реакції став великим зеленим монстром з добрими людськими очима.

Капітан Америка карнавальний костюм у синьому кольорі з червоними і срібними смужками. Дэдпул – чорно-червоний карнавальний костюм під шкіру героя спецназівця, який вийшов на бій з ворогом.

Маскарадні костюми Залізної людини в червоному кольорі з золотою маскою на обличчі і тонкими прорізами щелочками для очей.

Карнавальні костюми Хижаки вражають своїм обсягом і наводять жах на людей своєю великою маскою зі страшними струпами які звисають з голови.

Викликає здивування карнавальний костюм трансформерів тоботов Праймбот жовтому або червоному кольорі зробить з вас справжнього робота трансформера.

Еротичний костюм Леді Баг в червоному кольорі і Кота Тома в чорному стануть прекрасним подарунком для дорослих.

Набирають популярність карнавальні костюми Героїв в масках червоного, чорного, синього та жовтого кольору.

Месники – дешеві карнавальні костюми популярних американських фільмів, або ж карнавальний костюм тварин, як ведмідь, олень, заєць, зайчик, їжачок, вовки, слон та інші. Карнавальні костюми можуть бути дитячими або ж дорослими.

У нашому оптовому інтернет-магазині іграшок оптом надано в основному дитячі маскарадні та карнавальні костюми, але є і для дорослих, як-то Діда Мороза і Санта-Клауса, або ж снігуроньки. Купити дитячі карнавальні костюми оптом в Одесі на 7 км з доставкою по всій Україні можна в нашому оптовому інтернет-магазині Сабріна - іграшки оптом Україна, Одеса, 7 км. Ми чекаємо вас щодня з 8 до 15:00, крім п'ятниці.

Детальніше

Налаштування

Меню