Категорії

Fortnite

Fortnite

ФортНайт - дитяча комп'ютерна гра, яка отримала своє продовження на смартфонах та планшетах. Суть гри перемогти противника у ролі борця, який має битися, будувати, подорожувати

Fortnite гра в смартфонах та комп'ютерах метою якої є перемога над супротивником. Під час гри ФортНайт ви повинні брати участь у боях, будувати захист, споруджувати будинки, а також необхідне ведення війни. Fortnite має класи гравців із різницею у можливостях. Так ви можете служити солдатом, який активно бореться, стріляє, кидає гранати, мінує місцевість та будівлі. Другим класом героїв ФортНайт є будівельники, головним завданням яких є побудова житлових побудов, захисних будівель, фортів, понтонів, а також вогневих точок, але інженери Fortnite дуже погано воюють. Третім класом героїв Фортнайт є Ніндзя, які є чудовими бійцями ближнього рукопашного бою в індивідуальних битвах, але дуже слабкі у боротьбі з солдатами. Четвертим класом персонажів Fortnite є мандрівник, який знаходить корисності для солдатів, будівельників та ніндзя, але вони дуже слабкі у бою, як і у будівельників.

У нашому оптовому інтернет-магазині Сабріна іграшки оптом Ви можете купити фігурки героїв ФортНайт, а також конструктори сцен з гри та безліч ігрової зброї, карток та скриньок з подарунками. Купити дитячі іграшки Fortnite оптом в Одесі на 7 км з доставкою по всій Україні Новою Поштою, АвтоЛюкс, Делівері, Міст Експрес, Гюнсель.

Read moreПоказати менше

Налаштування

Меню