Категорії

Фільтрувати за
Фільтрувати за
Наявність:
Ціна
  • 21,00 ГРН - 36,00 ГРН

склад

Йо-йо

Фільтрувати за
Артикул: N20-6
Діаметр дитячих пластмасових йо-йо, що світяться на нитці Людина павук становить 5.5 см. У ящику 720 штук світяться йо-йо оптом Spider Man в упаковці 12 штук йо-йо Спайдер Мен у чотирьох кольорах.
Артикул: N20-7
Діаметр дитячих пластмасових йо-йо, що світяться на нитці Ельза та Анна становить 5.5 см. У ящику 720 штук йо-йо оптом Frozen, що світяться, в упаковці 12 штук йо-йо Холодне серце в чотирьох кольорах.
Артикул: N20-9
Діаметр дитячих пластмасових йо-йо, що світяться на нитці Техніка становить 5.5 см. У ящику 720 штук світяться йо-йо оптом Великі машини, в упаковці 12 штук у чотирьох кольорах.
Артикул: N20-9
Діаметр дитячих пластмасових йо-йо, що світяться на нитці Fast food, становить 5.5 см. У ящику 720 штук йо-йо оптом ФастФуд, що світяться, в упаковці 12 штук в чотирьох кольорах.
Артикул: N8-2
Діаметр дитячих пластмасових йо-йо становить 6 см. В упаковці зібрано 24 штуки йо-йо Холодне серце У ящику 576 штук йо-йо Ельза і Ганна, що світяться, оптом.
Артикул: SK29-1
У ящику 360 штук силіконових йо-йо, що світяться, у вигляді собачок, в упаковці 12 штук дитячих іграшок оптом. Висота гумового йо-йо Собачка становить 14 см, а ширина 9 см. В упаковці 4 кольори: оранжевий, жовтий,...
Артикул: D2-6
Висота дитячої іграшки Великий Ведмедик, що світиться на батарейках, становить 13 см, а ширина 10. Довжина іграшки разом з ниткою становить 20 см. У ящику 360 штук світяться йо-йо Ведмедик із серцем. В упаковці 15...
Артикул: N15-13
У ящику 288 штук силіконових йо-йо Зайчиків, що світяться, в упаковці 12 штук дитячих іграшок оптом. Діаметр гумового йо-йо Зайчика становить 10 см, висота 10 см. В упаковці 5 кольорів.
Артикул: N15-16
Діаметр дитячої іграшки Прінглс, що світиться на батарейках, становить 10 см. Довжина іграшки разом з ниткою становить 15 см. У ящику 288 штук силіконових йо-йо, що світяться, вусатий котик Pringles оптом.
Артикул: L2-4
Висота дитячої іграшки Фербі лупоглазий пухнастий, що світиться на батарейках, становить 10 см, а ширина 8 см. Довжина іграшки разом з ниткою становить 15 см. У ящику 288 штук силіконових йо-йо Лупоглазик Фербі оптом,...
Артикул: SK11-2
У ящику 360 штук силіконових йо-йо, що світяться, у вигляді героїв гри Хаггі Ваггі , в упаковці 12 штук дитячих іграшок оптом. Висота гумового йо-йо Хагі Вагі складає 14 см, а ширина 9см. В упаковці 3 кольори: синій,...

Дитячі іграшки йо-йо мають досить давню історію. Перші спогади про йо-йо ми знаходимо на розписах грецьких амфор для вина. Дуже популярною ця іграшка була у Стародавньому Єгипті, про що свідчать тексти на пірамідах.

Свою популярність як іграшку йо-йо починає з 1920 року, коли вона стала поширеною завдяки доробкам американців та німців. Спочатку йо-йо робили з дерева та глини. Нині найпопулярнішими стали дешеві пластмасові йо-йо. Професійні йо-йо роблять із металу.

Для дітей йо-йо роблять із яскравого пластику, а також додають додаткові функції, як світло або музику. Йой-йо, що світиться, найпопулярніші у дітей. Працюють йо-йо, що світиться, від батарейок таблеток. Середній діаметр дитячих йо-йо становить 5 см. Довжина нитки до 100 см.

У нашому інтернет-магазині іграшок оптом Сабрина представлено дитячі йо-йо, що світиться, прикрашені малюнками популярних героїв Марвел, дитячих казок або ж тваринами і смайлами. Також у нас є гумові та силіконові йо-йо їжачки, які так само дуже подобаються дітям.

Купити дитячі світиться йо-йо оптом в Одесі на 7 км з доставкою по всій Україні можна в нашому магазині Казка або в інтернет-магазині Сабріна іграшки оптом. Мінімальне оптове замовлення 25 доларів. Відправка Новою Поштою, УкрПоштою, Делівері, Міст Експрес.

Read moreПоказати менше

Налаштування

Меню