Категорії

Тварини зоопарку

Фільтрувати за
Артикул: P2-15
Середня довжина гумових фігурок тварин становить від 12 до 15 см, а висота – від 5 до 15 см. У шухляді 600 штук диких тварин Зоопарк. В упаковці 10 штук видів тварин зроблені з гнучкою пластмаси, як то, панда,...
Артикул: P2-20
Середня довжина гумових фігурок тварин становить від 6 до 15 см, а висота – від 5 до 15 см. У ящику 720 штук пластмасових тварин із загородженнями. В упаковці 10 штук видів тварин зроблених з пластмаси з гнучкими...
Артикул: SK15-3
Довжина ручного вентилятора Жаба складає 13 см, ширина 6 см. У ящику 864 штуки ручних вентиляторів оптом, в упаковці 24 штуки механічних вентиляторів Жаба у зеленому кольорі. На кільцевій дузі ручки зображено...
Артикул: SK15-1
Довжина ручного вентилятора Ведмедик складає 13 см, ширина 6 см. У ящику 864 штуки ручних вентиляторів оптом, в упаковці 24 штуки механічних вентиляторів Ведмедик у білому, синьому та рожевому кольорі. На кільцевій...
Артикул: P2-22
Середня довжина гумових фігурок тварин становить від 12 до 15 см, а висота – від 9 до 15 см. У ящику 600 штук диких тварин Австралії. В упаковці 10 штук видів тварин зроблених з гнучкої пластмаси, як то, панда, рись,...
Артикул: P2-19
Середня довжина пластмасових фігурок тварин становить від 12 до 15 см, а висота – від 5 до 15 см. У ящику 432 штук диких тварин, що мешкають у Південній Африці. В упаковці 6 штук тварин зроблені з гнучкими кінцівками,...

У нашому оптовому магазині іграшок Sabrina.biz.ua представлений широкий асортимент тварин, яких ваша дитина може побачити у зоопарку чи дикій природі. Всі іграшкові тварини виготовлені з якісних матеріалів, таких як пластмаса, силікон, гума або м'яка тканина плюшева.

Ми пропонуємо різноманітність дикої природи та тварин із зоопарку, які стануть відмінним доповненням до вашої колекції іграшок. У нас є унікальні іграшки оптом, які точно передають усі особливості та деталі кожної тварини.

Наприклад, ви можете придбати м'яку іграшку жирафа, з його високою шиєю та смугастим оленем. Або ж іграшкового слона, з його великими вухами та хоботом, який чудово передає образ справжнього слона.

Наші іграшкові леви, леопарди та пантери також виконані з великою точністю. Вони м'які, приємні на дотик, а також мають реалістичні риси обличчя та забарвлення.

Крім того, ми пропонуємо іграшки різних видів коней, оленів, ланей, панд, тигрів, носорогів, зайців, крокодилів, горил та ведмедів. Якщо ваша дитина є шанувальником цих тварин або просто захоплюється тваринним світом, то у нас вона зможе знайти саме те, що їй потрібне.

Всі наші іграшки безпечні та відповідають усім вимогам безпеки. Вони пройдуть довгий шлях, приймаючи безліч обіймів, поцілунків та ігор у руках вашої дитини. Жодних небезпечних хімічних речовин або гострих країв.

Наш оптовий магазин пропонує вигідні ціни на усі іграшки оптом. Можна придбати одну іграшку окремо або створити цілу колекцію різних тварин. Ми пропонуємо не лише стандартні іграшки, а й ексклюзивні моделі, які не знайти в інших магазинах.

Також варто відзначити, що покупка іграшок з нашого сайту дуже зручна. Вам не потрібно витрачати час на пошук та порівняння цін у різних магазинах. Просто виберіть потрібну вам іграшку на сайті Sabrina.biz.ua та оформіть замовлення онлайн. Ми доставимо вашу покупку в найкоротші терміни і точно вчасно.

Тож якщо ви шукаєте якісні та реалістичні іграшки тварин для своєї дитини, відвідайте наш оптовий магазин іграшок Sabrina.biz.ua. Ми гарантуємо високу якість продукції, широкий асортимент та вигідні ціни. Не пропустіть можливість порадувати свою дитину та розширити її уявлення про тваринний світ!

Read moreПоказати менше

Налаштування

Меню