Категорії

Набори дитячої творчості

Фільтрувати за
Артикул: L6-19
У ящику 360 пакетиків наборів термомозаїки для дітей у вигляді геометричних фігурок. У кожному пакеті зібрано інструкцію, рамки та намистини різних кольорів завдовжки та діаметром 5 мм.
Артикул: L6-12
У ящику 360 пакетиків наборів термомозаїки для дітей у вигляді форм різних тварин У кожному пакеті дешевої термомозаїки зібрано інструкцію, рамки, пінцет та намистини різних кольорів завдовжки та діаметром 5 мм.
Артикул: L6-15
У ящику 240 пакетиків наборів термомозаїки для дітей у вигляді різних тварин У кожному пакеті дешевої термомозаїки зібрано інструкцію, рамки та намистини різних кольорів завдовжки та діаметром 5 мм.
Артикул: L6-17
У ящику 240 пакетиків наборів термомозаїки для дітей у вигляді будівельної техніки У кожному пакеті зібрано інструкцію, рамки та намистини різних кольорів завдовжки та діаметром 5 мм. У кожному наборі від 340 до 460...
Артикул: P17-4
У ящику 132 штуки дитячих наборів пластмасових намистин для створення браслетів. У набір входить нитка волосінь, 2 кольори кулькових намист, а також намисто кубики, квіточки, метелики, яблучка.
Артикул: P17-3
У ящику 132 штуки дитячих наборів пластмасових намистин для створення браслетів. У набір входить нитка волосінь, 4 кольори кулькових намист, а також намисто черепашки, корали, морські зірки, намистини з літерами.
Артикул: P17-6
У ящику 120 штук дитячих наборів пластмасових намистин для створення браслетів оптом. Довжина коробки набору намистин становить 28 см, ширина 21 см, а товщина 3 см. У набір входить нитка волосінь, 14 кольорів...
Артикул: P17-11
У ящику 168 штук дитячих наборів пластмасових намистин для створення браслетів. Довжина коробки набору намистин становить 28 см, ширина 21 см, а товщина 3 см. У набір входить нитка волосінь, 4 кольори кулькових...

Наш оптовий онлайн магазин іграшок Sabrina.biz.ua радий запропонувати вам величезний вибір наборів дитячої творчості, які допоможуть вашій дитині розвинути свої таланти, творчі здібності та уяву. Ми представляємо різноманітні набори, що включають скетч маркери, гумки для плетіння браслетів, бісер для створення прикрас, пряжу для в'язання м'яких іграшок, картини за номерами, алмазну мозаїку та багато інших наборів творчості оптом, що розвиваються.

Один із найпопулярніших наборів у нашому асортименті – це набори скетч маркерів. Ці набори містять різні кольори маркерів, які можна використовувати для створення яскравих та барвистих малюнків. Такий набір допоможе вашій дитині розвинути свої художні навички, освоїти різні техніки малювання та навчитися висловлювати свої думки через образотворче мистецтво.

Ще один цікавий набір, який ми пропонуємо - це набори гумок для плетіння браслетів. У таких наборах містяться різноманітні кольори гумок, інструменти для плетіння та докладна інструкція. Плетіння браслетів за допомогою цих гумок допоможе розвинути у дитини дрібну моторику, посидючість та творче мислення. Крім того, такі браслети можна подарувати друзям та близьким, що стане чудовим способом виявити турботу та увагу до оточуючих.

Якщо ваша дитина цікавиться ювелірним мистецтвом, то набори бісеру намистин для створення браслетів будуть ідеальним вибором. У таких наборах знаходяться різноманітні кольори бісеру та намистин, затискачі, мотузочки та інші необхідні матеріали. За допомогою такого набору ваша дитина зможе створити свої власні прикраси, що допоможе їй розвинути почуття стилю, естетичне сприйняття та творчий смак.

Для маленьких в'язальників ми маємо набори пряжі для в'язання м'яких іграшок. У таких наборах містяться м'яка пряжа різних кольорів, спиці, інструкція з в'язання та навіть готові шаблони для іграшок. За допомогою такого набору ваша дитина зможе створити милих та красивих іграшок, що допоможе їй розвинути творче мислення та фантазію.

Картини за номерами та алмазна мозаїка також користуються великою популярністю серед дітей та їхніх батьків. У таких наборах знаходяться картини, розділені на номерні ділянки або спеціальні клейкі поверхні, на які потрібно приклеювати маленькі блискучі камені або намистини. Це чудова можливість розвинути у дитини уважність, дрібну моторику та терпіння.

Наша мета - запропонувати вам різноманітні набори дитячої творчості, які допоможуть розвинути таланти та здібності вашої дитини, а також принесуть їй радість та задоволення від творчого процесу. Всі наші набори виконані з якісних та безпечних матеріалів, що гарантує їх довговічність та збереження дитячого здоров'я.

Купуючи набори дитячої творчості в оптовому магазині іграшок Sabrina.biz.ua, ви можете бути впевнені, що вашій дитині будуть надані всі необхідні інструменти для розвитку її творчого потенціалу. Ми пропонуємо вигідні оптові ціни та швидку доставку по всій Україні. Створіть можливість вашій дитині проявити свої таланти та поринути у захоплюючий світ дитячої творчості з наборами від Sabrina.biz.ua!

Read moreПоказати менше

Налаштування

Меню