Категорії

Морські тварини

Фільтрувати за
Артикул: P2-16
Середня довжина пластмасових фігурок морських тварин Кариби становить від 12 до 15 см, а висота – від 3 до 15 см. У ящику 576 штук морських тварин Кариби. В упаковці 12 штук морських тварин, як червоно-зелений рак,...
Артикул: P2-18
Середня довжина пластмасових фігурок морських тварин Кариби становить від 12 до 15 см, а висота – від 3 до 15 см. У ящику 672 штуки морських тварин Немо. В упаковці 8 штук морських тварин, як червоно-зелений рак,...
Артикул: P2-17
Середня довжина гумових фігур морських тварин становить від 12 до 15 см, а висота від 3 до 15 см. У ящику 504 штук морських тварин Антарктиди. В упаковці 6 штук морських тварин, як то, чорний пінгвін з білим животом і...
Артикул: 1923
Внутрішній периметр плавального кола із ніжками краб становить 26 см на 21 см. У ящику 120 штук дитячих надувних кіл з полівінілхлориду у вигляді кола, ніс якого прикрашений рожевим крабом з витріщеними чорними очима...
Артикул: 1916
У ящику 120 штук дитячих надувних кіл з полівінілхлориду у вигляді трапеції жовтого кольору, прикрашений білими яблуками. Форма кола нагадує розрізане яблуко.

У розділі Морські тварини оптом іграшок Sabrina.biz.ua представлені дитячі іграшки у вигляді різних видів морських тварин. Тут ви знайдете захоплюючий асортимент іграшок, що включають китів, дельфінів, кашалотів, раків, крабів, устриць, восьминогів, медуз, кальмарів, акул, скатів, черепах, риб, пінгвінів, тюленів, моржів та морських кіннотників. Всі ці фантастичні створення доступні в різних матеріалах – пластмасі, гумі, силіконі або у вигляді м'яких іграшок.

Якщо ваша дитина захоплюється морськими тваринами, то оптовий магазин іграшок Sabrina.biz.ua - це ідеальне місце для пошуку відповідної іграшки. Тут ви знайдете широкий вибір іграшок, які дозволять вашій дитині поринути у захоплюючий світ морських пригод. Кожна іграшка точно повторює зовнішній вигляд свого живого прототипу. Реалістичне забарвлення та текстура, а також безліч деталей роблять ці іграшки схожими на справжніх представників тваринного світу.

Кіти - величні та потужні створіння, що мають унікальну красу. Іграшки-кити виконані з великою увагою до деталей, їхня гладка і блискуча поверхня створює відчуття реальності. Кожен з них має свою унікальну форму і розмір, що дозволяє вам вибрати найкраще для вашої дитини.

Дельфіни - це соціальні та розумні створіння, які люблять грати та розважати. Іграшки-дельфіни Sabrina.biz.ua дуже реалістичні і чудово передають характерні риси цих морських ссавців. М'яка поверхня створює відчуття дотику до справжнього дельфіна.

Морські черепахи – це символ мудрості та довголіття. Іграшки-черепахи стануть чудовим компаньйоном для вашої дитини. Вони мають яскраве забарвлення та реалістичну форму, а також додаткові деталі, такі як плавці та панцирі.

Акули – могутні хижаки, що викликають трепет у багатьох людей. У магазині Sabrina.biz.ua ви знайдете різноманітність іграшок-акул з різними розмірами та стилями. Вони виконані з великою увагою до деталей, тому виглядатимуть дуже реалістично та вражаюче.

Морські кіннотники та пінгвіни - це незвичайні та кумедні створіння, які привертають увагу своїми яскравими фарбами та унікальними особливостями. Іграшки-морські кіннотники та пінгвіни можуть бути виконані з різних матеріалів, їх м'який та приємний на дотик зовнішній вигляд зробить ваших дітей щасливими.

Також в асортименті представлені такі морські тварини, як кашалоти, раки, краби, устриці, восьминоги, медузи, кальмари, скати, тюлені та моржі. Іграшки цих тварин виконані з використанням різних матеріалів, що робить їх унікальними та цікавими для дітей.

Магазин іграшок Sabrina.biz.ua пропонує вам широкий вибір іграшок-морських тварин оптом для різного віку та уподобань. Кожна іграшка виконана з великою увагою до деталей та з використанням якісних матеріалів, що гарантує їхню безпеку та довговічність. Купуйте іграшки - морські тварини в оптовому магазині іграшок Sabrina.biz.ua та подаруйте вашій дитині приємні та захоплюючі ігрові моменти з його улюбленими істотами з підводного світу.

Read moreПоказати менше

Налаштування

Меню