Категорії

Фільтрувати за
Фільтрувати за
Наявність:
Ціна
  • 7,00 ГРН - 620,00 ГРН

склад
вік

Машинки

Фільтрувати за
Артикул: N12-1
В ящику 2304 машинок. В одній упаковці штуки металевих машинок спортивних легкових автомобілів з 2 запусками для гонок Довжина машинки 7 см, висота 1 см, а ширина 3 см.

Залізниці на блістері Model Car X14-4

24,90 ГРН 41,50 ГРН
-16,60 ГРН
Артикул: X14-4
У ящику 576 штук, а в дозі 288 шт. металевих моделей машин Model Car. Довжина металевих моделей машин складає 9 см, а ширина латунних машинок 3.5 см.

Металеві машинки Metal Style X14-1

29,05 ГРН 41,50 ГРН
-12,45 ГРН
Артикул: X14-1
У ящику 576 штук, а дозі 288 металевих моделей машин Суперкар. Довжина металевих моделей машин Metal Style складає 9 см, а ширина машин латунних становить 3.5 см.

Металеві машинки Hummer H2 X14-2

29,05 ГРН 41,50 ГРН
-12,45 ГРН
Артикул: X14-2
У ящику 576 штук, а в дозі 288 шт. металевих моделей машин Хаммерів. Довжина металевих моделей машин позашляховиків Hummer складає 9 см, а ширина латунних машинок становить 3.5 см.
Артикул: X14-3
У ящику 576 штук, а в дозі 288 шт. металевих моделей машин Градієнт Довжина металевих моделей машин Градієнт складає 9 см, а ширина машин латунних становить 3.5 см.
Артикул: EF46-7
Довжина металевих поліцейських машинок Cite Police становить 8 см, а ширина 5 см. В ящику 768 шт, в дозі 384 штуки металевих машинок Поліція оптом дешево Україна, Одеса, 7 км
Артикул: BB014S
Діаметр гірокара складає 5 см. У набір входить дві спортивні інерційні гиро машинки оптом. У ящику 192 штуки, а в дозі 96 штук інерційних Gyro Car оптом
Артикул: D9-10
У середньому довжина дитячих поліцейських машин залишає 12 см, ширина 4 см, а висота до 7 см. У ящику 576 штук інерційних машинок оптом, В упаковці 12 штук в 6 видах.
Артикул: D9-14
У середньому довжина дитячих машинок пожежної техніки становить 12 см, ширина 4 см, а висота до 7 см. У ящику 576 шт., в упаковці 12 шт. В упаковці 6 видів пожежних машинок оптом.
Артикул: D9-13
У середньому довжина дитячих машинок Будівельної техніки City Track складає 12 см, ширина 4 см, а висота до 7 см. У ящику 576 штук, дозі 288, а в упаковці 12 штук інерційних пластмасових машинок Будівельна техніка.

У нашому оптовому інтернет-магазині іграшок Sabrina.biz.ua представлено велику різноманітність дитячих машинок, які дозволять дітям розкрити свою фантазію та насолодитися захоплюючими ігровими моментами. Ми пропонуємо тільки якісні іграшки оптом, виготовлені з безпечних матеріалів, щоб батьки могли бути впевнені у безпеці своїх дітей.

У нашому асортименті ви знайдете металеві машинки, які не тільки здивують своєю міцністю та надійністю, але й дозволять дітям дізнатися більше про різні транспортні засоби. Металеві машинки є класичною іграшкою, яка користується популярністю вже багато років. Вони можуть бути зібрані в колекцію або використовуватися для організації захоплюючих гонок найрізноманітнішими трасами.

Наш магазин пропонує машинки на радіокеруванні, які подарують дітям почуття повного контролю над своїм транспортом. Керувати радіокерованою машинкою – це справжній виклик, який сприяє розвитку координації рухів та логічного мислення. Машини на радіокеруванні доступні в різних моделях та дизайнах, враховуючи інтереси та переваги кожної дитини.

Для маленьких автолюбителів у нас є машинки трансформери. Ці унікальні іграшки дозволяють дітям не тільки грати в машинки, але й змінювати їх форму, перетворюючись на роботів та назад. Трансформери розвивають у дітей творче мислення, вміння бачити можливості у звичайних речах та застосовувати свої навички в ігровому процесі.

Заводні машини також займають особливе місце у нашому магазині. Вони дозволяють дітям здійснити механічне пересування машинки за допомогою намотаної пружини. Заводні машинки відрізняються від інших видів тим, що вони не вимагають батарей або радіоуправління, а працюють за рахунок механізму всередині. Ці машинки добре розвивають моторику рук і посидючість, підводячи дитину до розуміння причинно-наслідкових зв'язків.

Ще одним популярним видом машинок є інерційні машинки. Вони оснащені спеціальним механізмом, що накопичує та зберігає енергію руху, дозволяючи машинці продовжити рух на деяку відстань після того, як її відпустять. Інерційні машинки подарують дітям задоволення від спостереження за швидким та далеким рухом, а також розвивають розуміння фізичних законів.

У нашому магазині ви також знайдете дитячі електромобілі, що є мініатюрними моделями гоночних машин або автомобілів. Ці машинки оснащені електромотором та батарейками або акумуляторами, а також є машинки на педалях, що дозволяє їм швидко та плавно рухатися. Дитячі електромобілі можуть бути використані як іграшка для веселих перегонів, а також інструмент для розвитку координації та моторики дитини.

Якщо ваша дитина мріє про гонки, ми пропонуємо машинки для картингу. Ці іграшки мають спеціальний дизайн із низьким профілем та високою швидкістю для справжніх шанувальників автоспорту. Машинки для картингу дозволяють дітям відчути себе справжніми гонщиками та провести захоплюючі змагання як у приміщенні, так і на відкритому повітрі.

Наш магазин Sabrina.biz.ua розташований в Одесі на 7 км, і ми пропонуємо доставку по всій Україні. Звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що отримаєте лише якісні іграшки оптом за привабливими цінами. Ми цінуємо довіру наших клієнтів та робимо все можливе, щоб задовольнити їхні потреби. Знайдіть ідеальну машинку для вашої дитини в нашому оптовому магазині іграшок та подаруйте їй незабутні ігрові моменти повними вражень та задоволення!

Read moreПоказати менше

Налаштування

Меню