Категорії

Динозаври

Фільтрувати за
Артикул: P2-23
У ящику 504 штуки динозаврів оптом. В одному пакеті 6 штук гумових динозаврів оптом. Довжина гумового динозавра становить від 12 см до 17 см, а висотою від 3 до 9 см. У набір входять двоголовий карнотавр, стегозавр,...
Артикул: P2-13
У ящику 504 штуки пластмасових динозаврів юрського періоду оптом. В одному пакеті 6 штук гумових динозаврів оптом. Довжина гумового динозавра становить від 10 см до 17 см, а висота від 3 см до 9 см. Набір входять...
Артикул: P2-24
У ящику 576 штук динозаврів юрського періоду оптом. В одному пакеті 8 штук гумових динозаврів оптом. Довжина гумового динозавра становить від 10 см до 17 см, а висотою від 3 до 9 см. Набір входять паразауролоф,...
Артикул: P2-14
У ящику 672 штуки пластмасових динозаврів юрського періоду оптом. В одному пакеті 8 штук гумових динозаврів. Довжина пластмасового динозавра становить від 10 см до 17 см, а висота від 3 см до 9 см. Набір входять...
Артикул: SK15-7
Довжина ручного вентилятора з функцією генератора мильних бульбашок Динозавр складає 23 см, ширина 7 см. У ящику 192 штуки ручних вентиляторів оптом, в упаковці 12 штук механічних вентиляторів генераторів мильних...
Артикул: L8-6
Середня довжина гумових динозаврів становить від 20 до 30 см, а висота від 18 до 30 см. У ящику 120 штук динозаврів понад десять видів. В упаковці 10 штук гумових фігурок динозаврів.

Безперечно, динозаври є дивовижними істотами, які заволодіють увагою дітей з усього світу. Протягом мільйонів років ці гіганти правили нашою планетою і, хоч вони давно зникли, їхня спадщина залишається неймовірно привабливою для малюків. Якщо ваші діти також захоплені динозаврами, ви потрапили за адресою, тому що Sabrina.biz.ua - це оптовий магазин іграшок, що спеціалізується на дитячих іграшкових динозаврах.

Наш магазин пропонує широкий асортимент іграшок-динозаврів, виготовлених з різних матеріалів, таких як силікон, гума та пластмаса. Ми пишаємося тим, що можемо запропонувати вам найпопулярніші види динозаврів, щоб ваші діти могли відтворити життя на землі мільйони років тому. Наші іграшкові динозаври точно відтворюють епоху динозаврів, і ваша дитина насолоджуватиметься грою з ними, дізнаючись про минуле нашої планети.

Один з найпопулярніших видів динозаврів, які ми пропонуємо, це паразауролоф. Цей динозавр з довгим виступаючим верхнім дзьобом був одним із найвеличніших створінь того часу. Діти будуть в захваті від можливості грати з таким унікальним персонажем і створювати свої власні історії та пригоди.

Карнотаври – це ще один вид динозаврів, який ми пропонуємо. Вони були хижаками величезного розміру і мали гострі зуби і потужні щелепи. Якщо ваша дитина мріє вразити всіх своєю колекцією динозаврів, то карнотавр чудовий вибір. Ми пропонуємо різні розміри та стилі цього динозавра, щоб задовольнити потреби різних вікових груп.

Але це ще не все – ми маємо ще багато інших видів динозаврів, які ваша дитина буде радий мати у своїй колекції. Наприклад, наші іграшкові стегозаври прикрасять кімнату вашої дитини своєю колоритною зовнішністю. Стегозаври мали великі шпильки на спині і могли відганяти хижаків своїми гострими захисними інструментами. Птеранодони - це давні літаючі рептилії, які також є популярним вибором серед дітей, які цікавляться динозаврами.

І, звичайно ж, у нас є й інші чарівні види динозаврів, такі як брахіозаври, теризинозаври та гігантозаври. Ваша дитина у захваті від можливості створити свою власну колекцію динозаврів та почати відтворювати світ, який уже давно пішов у минуле.

Сьогодні світ динозаврів може оживати у вас вдома завдяки оптовому магазину іграшок у Львові на 7 км Sabrina.biz.ua. Ми пропонуємо високоякісні іграшки-динозаври оптом, які не лише візуально привабливі, а й міцні, щоб діти могли довго насолоджуватися грою з ними. Ми також гарантуємо, що наші іграшки повністю безпечні для дітей та відповідають усім стандартам якості та безпеки.

Не пропустіть можливість здивувати свою дитину колекцією дитячих іграшкових динозаврів оптом від Sabrina.biz.ua. Виберіть своїх улюблених динозаврів сьогодні та дозвольте вашій дитині відтворити життя на землі мільйони років тому. Це буде незабутня пригода, яка приверне їх уяву та посилює інтерес до науки та історії. Відвідайте наш магазин зараз і зробіть день своєї дитини яскравою та захоплюючою!

Read moreПоказати менше

Налаштування

Меню