Категорії

Фільтрувати за

Ляльки

Фільтрувати за
Артикул: KK19-2
Колір конячки поні різний, як і кольору волосся і плаття ляльки. Висота дитячої ляльки становить 10 см, а висота конячки маленької поні становить 8 см, ширина 7см.
Артикул: N20-7
Діаметр дитячих пластмасових йо-йо, що світяться на нитці Ельза та Анна становить 5.5 см. У ящику 720 штук йо-йо оптом Frozen, що світяться, в упаковці 12 штук йо-йо Холодне серце в чотирьох кольорах.
Артикул: N8-2
Діаметр дитячих пластмасових йо-йо становить 6 см. В упаковці зібрано 24 штуки йо-йо Холодне серце У ящику 576 штук йо-йо Ельза і Ганна, що світяться, оптом.

Лялька Кекс ароматна KK3-4

26,98 ГРН 39,43 ГРН
-12,45 ГРН
Артикул: KK3-4
У ящику 576 штук ляльок Кекс ароматизованих оптом Висота ляльки Кекс складає 9 см, а ширина 6 см. В упаковці 12 штук пластмасових ляльок Кекс різних кольорів.

Традиція робити ляльки досить глибока своїм корінням. Ще в стародавній Греції дітям робили ляльки з підручних матеріалів. Ляльки як такі існували і до Стародавньої Греції, але саме в той час лялька стала дитячим атрибутом, так як до цього ляльки були інструментом варварського чаклунства.

На території України традиція робити ляльки бере початок за Київської Русі. Головною відмінністю слов'янських ляльок була відсутність рис обличчя, тобто ляльки робили без порожніми, щоб дитина сама могла фантазувати.

Зараз ляльки виробляються в промислових масштабах в Китаї. Різноманітність дитячих ляльок просто вражає: понад 1 мільйон асортименту ляльок проводиться щорічно.

У нашому оптовому інтернет-магазині дитячих іграшок ви можете купити оптом від 15 доларів з доставкою по всій Україні кур'єрськими службами Нової Пошта, Гюнсел, Інтайм, Автолюкс, Делівері, Укрпоштою.

Ми доставляємо ляльки на пряму з Китаю в Одесу на 7 км будучи прямим постачальником дитячих іграшок оптом.

Read moreПоказати менше

Налаштування

Меню