Категорії

Фільтрувати за
Фільтрувати за
Наявність:
Ціна
  • 24,00 ГРН - 180,00 ГРН

Ручні вентилятори

Фільтрувати за
Артикул: A11-19
У ящику 108 штук настільних акумуляторних вентиляторів Квіточка Загальна довжина настільного акумуляторного вентилятора Квіточка становить 22 см, а ширина 13 см. У ящику два кольори акумуляторних вентиляторів: рожевий...
Артикул: A11-20
У ящику 96 штук настільних акумуляторних вентиляторів Stand Fan Загальна довжина ручного вентилятора акумуляторного Mini Fan складає 19 см, а ширина 11 см. У ящику три кольори акумуляторних вентиляторів: рожевий для...

Влітку ми страждаємо від жаркої задухи нас рятують кондиціонери та вентилятори, а ось що робити у дорозі? На допомогу нам приходять ручні вентилятори, які виконані у вигляді іграшок, але дарують нам справжню прохолоду.

Дитячі ручні вентилятори бувають електричними і працюють від акумуляторів або батарейок, а бувають механічні вентилятори, які працюють на основі підшипникового механізму. Середня висота ручних вентиляторів становить від 12 до 25 см.

Акумуляторні вентилятори Міні Фан мають додаткові аксесуари, як, наприклад, змінні лопаті або підставки на стіл.

Дитячі механічні вентилятори виготовляються з легкого пластику в яскравих кольорах та оснащені механічною ручкою, що приводить у дію вентилятор. В основному механічні вентилятори мають хисткі дві лопаті, завдяки чому вони не завдають шкоди дитині при наголосі на пальці.

Купити дитячі ручні вентилятори оптом зі складу іграшок Казка – іграшки оптом в Одесі на 7 км з доставкою по всій Україні УкрПоштою, Делівері, Міст Експрес, Гюнсель, Автолюкс. Мінімальне оптове замовлення іграшок оптом складає 50 доларів.

Read moreПоказати менше

Налаштування

Меню