Категорії

Игра в Кальмара

Игра в Кальмара

Крутий корейський фантастичний фільм бойовик екшен Гра в Кальмари підкорює світ і аксесуари за мотивами фільму, як маски і костюми стали дуже популярні. У нашому магазині іграшок оптом ви зможете купити не тільки маски Гра в Кальмара, але й костюми, м'які іграшки та подарункові фігурки.

Фільтрувати за
Артикул: k300-9
У ящику 48 упаковок по 24 штук подарункових коробок із пластиковою фігуркою солдата охоронця Гра в Кальмара Довжина фігурки солдатика Гра кальмара становить 63 мм, а ширина 45 мм.
Артикул: k300-9
У ящику 48 упаковок по 24 штук подарункових коробок із пластиковою фігуркою солдата охоронця Гра в Кальмара Довжина фігурки солдатика Гра кальмара становить 63 мм, а ширина 45 мм.

Маска Гра в Кальмара k300-12

16,80 ГРН 31,50 ГРН
-14,70 ГРН
Артикул: k300-12
У ящику 360 штук карнавальних масок із корейського фільму Гра в кальмара. У набір входить 9 штук, по 3 штуки кожного виду. Висота маски Гра в кальмарі складає 23 см, а ширина 17 см.
Артикул: R71-1
У ящику штук антистресів героїв, які тягнуться і набувають кумедних форм. В упаковці 12 штук героїв тягучок пісок у червоному гурті Довжина іграшки антистресу Людина павук становить 17 см. Ширина 6 см, при цьому їх...

М'які іграшки Гра в Кальмара 13 см k300-1

33,60 ГРН 63,00 ГРН
-29,40 ГРН
Артикул: k300-1
Висота м'якої плюшевої іграшки Гра в Кальмари складає 13 см, а ширина 9 см. У ящику 1200 штук солдат Кальмар У набір входить три великі м'які іграшки у вигляді трьох видів солдатів squid game, як трикутник, квадрат,...

М'яка іграшка Гра в кальмара 23 см k300-2

58,80 ГРН 84,00 ГРН
-25,20 ГРН
Артикул: k300-2
Висота м'якої плюшевої іграшки Гра в Кальмари складає 23 см, а ширина 20 см. У ящику 350 штук. У набір входить три іграшки у вигляді трьох видів солдатів squid game, як трикутник, квадрат, коло.

Нашумілий корейський фільм екшен Squid Game Гра в кальмара набирає популярності і в Україні. Важко уявити, щоб таке сталося в нашому суспільстві, але багато хто хоче стати частинкою цієї гри.

Наш оптовий інтернет-магазин Сабріна іграшка оптом представлено безлічі аксесуарів за мотивами фільму Ігри в Кальмара, за допомогою яких ви зможете стати одним з учасників гри. Ви можете купити у нас маски служителів Ігри у Кальмара, якось:

Маска Круг це для тих, хто виконує всю чорну роботу, як то, підготовка змагань, створення ігрових майданчиків, а також прибирання та знищення учасників, що програли.

Маска Трикутник, якою користуються солдати Ігри в Кальмара, виконує вбивства тих, хто програв, покаранням тих, хто провинився, а також наводять лад у випадки протестів.

Маска Квадрат працюють наглядачами і є дрібними начальниками, які стежать за виконанням правил гри учасниками, а також перевіряють роботу гравців під час гри в Кальмара.

Особливе місце займає чорна маска Розпорядника Ігри у Кальмарі. Маска зроблена з глянсового пластику з очима у сіточку. Розпорядник вигадує ігри та правила участі, а також забезпечує рівноправність учасників.

Другою стороною роботи Розпорядника Ігри в Кальмарі полягає у забезпеченні зручностей спонсорів гри. Спонсори гри це міліардери, які жертвують на кожну гру і тому можуть вигадувати учасникам нові ігри або змінювати завдання гри. Вони спостерігають за грою разом із Розпорядником. Маски героїв спонсорів Ігри в Кальмар зроблені у вигляді диких тварин з використанням дорогоцінних металів. Окрім масок Ігри у Кальмари ви можете купити у нас і костюми червоного кольору з номерами наклейками. Також ми продаємо пластмасові фігурки служителів Ігри в Кальмар, які надаються в подарунковій коробці труни з бантиками.

Купити карнавальні маски Гра в Кальмари оптом в Одесі на 7 км з доставкою по всій Україні Новою Поштою, АвтоЛюкс, Делівері, Міст Експрес, Гюнсель.

Read moreПоказати менше

Налаштування

Меню