Категорії

Poppy Playtime

Poppy Playtime

Популярна іграшка для смартфонів, яка захопила розум наших діток, а своїми персонажами наводить жах навіть на дорослих.

Фільтрувати за
Артикул: BB10-7
У ящику 576 штук іграшок гофра Хагі Вагі Huggy Wuggy світиться. В упаковці 12 штук у шести героях Поппі ПлейТайм. Висота іграшки антистрес труба гофра, що світиться, становить 20 см, а ширина 19 см. У розтягнутому...
Артикул: W-002
Трендові м'які іграшки Huggy Wuggy повторюшки трюкачі які перекидаються. У ящику 120 штук Хагі Вагі та Кіссі Міссі перевертарів оптом. Висота іграшки страшилки Хагі Вагі складає 23 см, а ширина 17 см.
РозпроданоSold out
Артикул: N20-5
Діаметр дитячих пластмасових йо-йо, що світяться на нитці Huggy Wuggy, становить 5.5 см. У ящику 720 штук йо-йо оптом Хагі Ваги в упаковці 12 штук йо-йо Poppy Playtime в чотирьох кольорах.

Дитяча мобільна гра Poppy Playtime, розроблена індійськими програмістами, підкорила наших дітей. Страшний і жахливий Хагі Вагі прийшов на зміну Амонг Ас та Бравл Старс. У сюжет гри покладено фантастичну історію про катастрофу на фабриці іграшок, внаслідок якої на руїнах заводу з'явилися іграшки монстри, які ожили та намагалися вбити всіх, хто проникав на територію фабрики іграшок.

Головним персонажем мобільної гри для смартфонів Poppy Playtime стала м'яка іграшка Хагі Вагі (Huggy Wuggy), яка має синє тіло, великі чорно-білі очі на викочуванні та дуже страшну посмішку з оскалом зубів.

Другий за страшністю персонаж це Кіссі Міссі, яка є точною копією Huggy Wuggy, але її тіло зроблено у рожевому кольорі. Це сестра Хагі Вагі, яка допомагає своєму братові робити засідки та лякати туристів.

Третім за жахливістю образу з виходом на новий рівень є Кіллі Віллі, який за зовнішніми рисами нагадує Хагі Вагі, але має великі білі лапи, а також безліч очей, розкиданих по всьому тілу Killy Willy. Кіллі Віллі одночасно є другом Кіссі Місі.

Новими жахами у розвитку гри Поппі Плейтайм стало появи Папи та Мами Хагі Вагі Кісі Міссі, які зроблені у вигляді довготелесих іграшок у синьому та рожевому кольорі.

Також з'являється кислотний зелений брат Хагі Вагі, якого звуть Сіллі Біллі. Його головна роль залякувати і заганяти людей у мережі розставлені Huggy Wuggy.

Щоб доповнити родину Хагі Вагі в сюжет гри додають тата Хагі Вагі Папа Довгі ноги та маму Мама довгонога павучиха. Головним завданням цієї сімейки монстрів стало завадити вам врятуватися, і для цього вони разом створюють перешкоди та намагаються вас вбити.

Новим витком розвитку гри Poppy Playtime стало появи страшного героя, який вийшов у результати мутації гусениці та собаки мопса під назвою Пі Джей PJ, який як мисливський собака допомагає Хагі Вагі, Кісі Міссі та Кіллі Віллі знаходити та знищувати людей на руїнах занедбаної фабрики іграшок.

Не забуваємо і про милий на перший погляд кролик Бонзо, якого також називають Бон. Ця мила на перший погляд істота Bunzo Bunny у мобільній грі Поппі Плейтайм виконувала обов'язки приманки для дітей. Виявляє свою агресивність випинанням двох зубів.

Купити дитячі іграшки персонажі мобільної ігри для смартфонів Поппі Плейтайм Poppy Playtime, таких як, собака Пі Джей, Кіллі Віллі, Папа, Мама довгі ноги, Кісі Міссі, Хагі Ваги оптом в Одесі на 7 км з доставкою по всій Україні.

Мінімальне замовлення м'яких іграшок оптом зі складу у Львові на 7 км складає 25 доларів.

Read moreПоказати менше

Налаштування

Меню